O nas

Kim jesteśmy?

Modesto, firma którą stworzyliśmy jest urzeczywistnieniem naszych indywidualnych pasji. Tworzymy grupę dynamiczną, otwartą na zmiany, a jednocześnie interdyscyplinarną. Reprezentujemy grupy zarówno ekonomistów, jak i informatyków.

Świadczymy profesjonalne usługi doradcze i szkoleniowe w obszarze pogranicza biznesu i IT. Specjalizujemy się w procesach wytwórczych oprogramowania.

Mamy doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami z sektora MSP jak i międzynarodowych korporacji. Każdy projekt traktujemy jak wyzwanie, nie stawiamy granic dla naszych usług. W projekty angażujemy tylko doświadczone osoby posiadające praktyczne umiejętności i wiedzę w danym obszarze.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do dokładnego zrozumienia i poznania potrzeb naszych Klientów. Satysfakcja i zadowolenie Klientów jest naszym nadrzędnym celem. Sparx VAR - smPonadto pomagamy Klientom w najtrudniejszych i nietypowych sytuacjach. Stosujemy niekonwencjonalne metody rozwiązań skomplikowanych problemów biznesowych przy zachowaniu optymalnych kosztów ich wdrożenia.

Każdy projekt realizujemy z wielkim zaangażowaniem, energią i profesjonalizmem.

Jesteśmy partnerem Sparx Sytems (Valeu Added Reseller):

https://www.sparxsystems.com/partners/vars/europe.html#modesto

Zarządzający

photo
dr inż. Michał Wolski
Od ponad dekady zajmuje się szeroko rozumianą inżynierią oprogramowania.  Specjalizuje się w modelowaniu procesów biznesowych, architekturze korporacyjnej, zarządzaniu wymaganiami oraz projektowaniu systemów informatycznych.

Odpowiedzialność i standardy

Realizując nasze usługi kierujemy się zawsze dobrem Klienta. Działamy zgodnie z zasadami International Coaching Community. W naszych projektach stosujemy standardy ISO/IEC 19501 oraz ISO/IEC 19505 wraz ze sprawdzonymi dobrymi praktykami oferowanymi przez kluczowe metodyki stosowane na świecie takie jak Rational Unified Process i SCRUM

Celem kompleksowego zabezpieczenia interesów naszych Klientów, jako jedna z nielicznych firm na rynku inżynierii oprogramowania, posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej również w zakresie czystych strat finansowych.

Nasze wartości

Podczas powierzonych nam zadań nasze działania charakteryzują się:

  • zaangażowaniem,
  • pasją w rozwiązywaniu problemów,
  • rzetelnością
  • profesjonalnym podejściem do zleceń,
  • lojalnością i zaufaniem,
  • zachowaniem poufności i pełnej dyskrecji,
  • najwyższą troską o interes Klienta.

Ponadto staramy się aby:

  • gwarantować wysoki poziom jakości naszych usług,
  • optymalizować koszty naszej pracy,
  • dbać o satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Shopping Cart
Scroll to Top