Szkolenia

Oferujemy szkolenia z praktycznego wykorzystania Enterprise Architect

Oferowane przez nas szkolenia z Enterprise Architect bazują na naszym doświadczeniu. Uczymy także praktycznego wykorzystania języków modelowania takich jak UML, BPMN, Archimate. W swojej ofercie posiadamy szkolenia dla analityków, projektantów i architektów korporacyjnych.

Metody pracy

W naszych relacjach z Klientami opieramy się na standardach ICC. O zasadach, którymi się kierujemy możesz przeczytać tutaj.

Proces szkolenia rozpoczynamy od rozmowy o Państwa oczekiwaniach i planach rozwoju. Dzięki dobrze przeprowadzonemu rozpoznaniu, oraz zdefiniowaniu kluczowych zagadnień, zrealizujemy szkolenie które jest dla Państwa potrzebne do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Nasze szkolenia wpływają na systematyczną zmianę zachowania dzięki wiedzy, która jest wynikiem kształcenia, otrzymywania instrukcji, rozwoju i doświadczenia. Nasze konsultacje pomogą Twoim pracownikom zdobywać nowe lub usprawniać już posiadane wzorce zachowań, wiedzę i umiejętności, a także rozwijać własne zdolności, w tym zdolność adaptacji do zmieniającego się środowiska pracy.

Kompetencje

Modelowanie w notacji Archimate 95%
Modelowanie w notacji BPMN 95%
Modelowanie w notacji UML 100%
Wdrożenia Enterprise Architect 100%
Back to Top