Witaj na stronach MODESTO

Konsultacje

Jesteśmy niezależnymi konsultantami, nie związanymi z konkretnymi dostawcami rozwiązań informatycznych. Wykorzystujemy naszą specjalistyczną wiedzę i doświadczenie, aby skutecznie wspomóc naszych Klientów Doradzamy i świadczymy usługi w takich obszarach jak:

Pomagamy także dostosować narzędzia CASE do indywidualnych potrzeb klientów. W tym zakresie specjalizujemy się w Enterprise Architect Sparx Systems

Szkolenia z wykorzystanie Enterprise Architect

Nasze szkolenia realizujemy przy pomocy Enterprise Architect. Możemy pomóc twoim pracownikom zdobywać nowe lub usprawniać już posiadane wzorce zachowań, wiedzę i umiejętności, a także rozwijać własne zdolności, w tym zdolność adaptacji do zmieniającego się środowiska pracy. Oferujemy następujące rodzaje szkoleń i konsultacji:

Zapraszamy na szkolenie otwarte zgodnie z naszym harmonogramem

Licencje Enterprise Architect

W naszej ofercie jest w sprzedaży jedno z najbardziej popularnych narzędzi na naszym rynku – Enterprise Architect firmy Sparx Systems.

Jako jedna z trzech firm w Polsce posiadamy status “Value Addes Reseler” firm Sparx Systems.

Enterprise Architect - Value Added Reseller

Enterprise Architect to zaawansowane narzędzie do modelowania systemów informatycznych i procesów biznesowych. Charakteryzuje się pełnym wsparciem dla specyfikacji UML 2.5, wysoką wydajnością, intuicyjnym interfejsem oraz znakomitym stosunkiem ceny do funkcjonalności.

Jako partner Sparx Systems umożliwiamy zakup nowych licencji, odnowienie starych oraz podniesienie wersji.

Enterprise Architect można zakupić na stronie modesto.pl/sklep lub zamówić przez nasz formularz kontaktowy.

Na życzenie, wystawiamy bezpłatny certyfikat licencyjny. Dla stałych klientów rabaty oraz faktury z 14-dniowym terminem płatności.

Shopping Cart
Scroll to Top